Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

W szponach nałogu. W drodze do całkowitego uzdrowienia - Chris Prentiss
Kup teraz

* Rozpoznaj przyczyny, zmierz się z nimi i nazwij je po imieniu
* Rozpocznij drogę do piekła i z powrotem
* Zacznij sobie pomagać i dowiedz się, jak uzyskać wsparcie
* Na zawsze skończ z bólem swoim i swoich bliskich

Myślmy tylko o jednym dniu naraz - i tak dzień po dniu
Craig
(opublikowane na stronie internetowej poświęconej leczeniu problemów alkoholowych)
Przerwać ciąg nałogowego cierpienia

Ta rewolucyjna i oczekiwana na polskim rynku książka przedstawia zdrowe podejście do uzależnień i definitywnego zrywania z nimi. Od wielu dekad słyszymy, że alkoholizm i inne nałogi to choroby nieuleczalne. Książka W szponach nałogu. W drodze do całkowitego uzdrowienia dowodzi, iż to groźny mit, a etykietki "alkoholik" i "uzależniony" niszczą obietnicę pełnego wyzdrowienia. Dzisiaj tysiące ludzi wyzwalają się ze starych, ograniczających i krzywdzących założeń dzięki wykorzystaniu przełomowego podejścia Chrisa Prentissa. Ten wizjoner i innowator przynosi nową nadzieję ludziom uzależnionym od narkotyków, alkoholu czy kompulsywnych zachowań.

Chris Prentiss rozpoczął działalność w zakresie walki z alkoholizmem i leczenia nałogów, aby uratować życie swojego syna Paksa, przez dziesięć lat uzależnionego od heroiny, kokainy i alkoholu. Po odwiedzeniu wielu ośrodków odwykowych i terapeutów, którzy nie umieli mu pomóc, autor opracował własną metodę terapii holistycznej. Stała się ona podstawowym narzędziem najbardziej efektywnego na świecie ośrodka terapeutycznego. W 2001 roku ojciec i syn wspólnie założyli Centrum Leczenia Nałogów Passages, aby pomóc innym.

Przełomowy, trzystopniowy program znanego na całym świecie Centrum Leczenia Nałogów Passages
Passages w kalifornijskim Malibu to najskuteczniejsze centrum leczenia nałogów na świecie. W przeciętnych ośrodkach odwykowych pacjenci wracający do nałogu stanowią od 80 do 90% leczonych, natomiast Passages może pochwalić się 84,4% całkowicie wyleczonych pacjentów.

W szponach nałogu. W drodze do całkowitego uzdrowienia zawiera trzystopniowy, holistyczny program pozwalający na zupełne wyleczenie.
Pomóż sobie, swoim bliskim i pacjentom. Poznaj terapię, która działa

* Zrób trzy kroki do permanentnej trzeźwości.
* Buduj spersonalizowany, holistyczny program leczenia pozwalającego na całkowite wyjście z nałogu.
* Odkryj cztery najczęstsze przyczyny nałogów.
* Znajdź klucz do wyzdrowienia - to Twoje myśli, emocje i przekonania.
* Pobudzaj potencjał organizmu w celu samouleczenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz