Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Lepiej myślisz lepiej żyjesz! - Elder Linda, Paul RichardKup teraz

Dwadzieścia pięć wspaniałych sposobów, by poprawić swoje myślenie – podejmować lepsze i rozsądniejsze decyzje. Przestań się oszukiwać: porzuć płonne nadzieje i troski. Zacznij myśleć i podejmuj lepsze, bardziej dojrzałe decyzje w pracy, w domu i w życiu. Podchodź krytycznie do tego, co próbują wcisnąć ci spece od reklam, politycy, twój szef… a nawet rodzina!
Wszystko w prosty, przejrzysty i praktyczny sposób!
Jesteś tym, co myślisz! Przejmij kontrolę nad swoimi myślami… zacznij żyć pełnią życia! Zaledwie w 25 dni odkryjesz, jak demaskować kłamstwa, zdobywać wiedzę i podejmować rozsądne wybory w różnych dziedzinach życia – od pracy, przez decyzje finansowe, aż po najbardziej intymne związki.
Odkryj, jak zwalczać złe nawyki myślowe wynikające z zakłamania i niekontrolowanych emocji… określ, czego chcesz naprawdę…odkryj, czego nie wiesz. Zadawaj właściwe pytania… oprzyj się praniu mózgu, manipulacjom i hipokryzji…porzuć troski, konformizm i przestań obwiniać innych za swoje nieszczęścia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz