Alkoholizm to choroba, możesz nauczyć się ją kontrolować ciesząc się pełnią życia.


Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia Blog do wynajęcia

Regulamin

1. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na portalu, które są ich prywatnymi opiniami i poglądami.

2. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie treści i materiały, jakie umieścił na portalu. W szczególności odpowiedzialność wynikającą z odpowiednich przepisów kodeksu cywilnego lub z ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Dz. U. z 2006 r. nr 90, poz.632).

3. Użytkownik nie ma prawa zamieszczać na portalu treści, które:

. naruszają obowiązujące w Polsce prawo

. naruszają prawa innych osób lub podmiotów trzecich

. są obraźliwe, wulgarne lub zawierają groźby skierowane pod adresem osób trzecich

. zawierają treści dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język, religię, nawołują do przemocy, mają charakter pornograficzny lub propagują satanizm lub nauki sekt

. mają charakter komercyjny, promocyjny lub reklamują produkty lub usługi

. zawierają spam.

4. Wydawca zastrzega sobie prawo do usuwania bez powiadomienia treści wymienionych w pkt. 3 Regulaminu.

5. Użytkownik wyraża zgodę, że nie będzie podszywał się pod inne osoby lub organizacje (dotyczy to także loginu), nie będzie działał na niekorzyść innych użytkowników.

6. Komentarze i opinie publikowane na forum nie mogą naruszać powszechnie obowiązujących przepisów prawa lub chronionych dóbr innych osób i instytucji.

7. W momencie rejestracji użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych przez wydawcę zgodnie z zakresem określonym przez ustawę (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity ustawy DZ. U. z 2002 r., Nr 101).

8. Wydawca zastrzega, że dane osobowe nie są sprzedawane, wypożyczane podmiotom trzecim, ani w żaden inny sposób rozpowszechniane. Wydawca gwarantuje ich poufność i dołoży wszelkich starań, by podane w czasie rejestracji dane były zabezpieczone zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

9. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za skutki korzystania z portalu przez jego użytkowników w sposób niezgodny z prawem i wbrew postanowieniom niniejszego Regulaminu.

10. Wydawca podobnie jak inni wydawcy internetowi, zbiera informacje dotyczące wykorzystania serwisów oraz adresów IP. Dane te wykorzystywane są w celach związanych z administracją portalu, jak również mogą być użyte w celach statystycznych – zawsze pod postacią zbiorczych i ogólnych danych, które nie pozwalają na identyfikację Użytkowników portalu.

11. Użytkownik jest samodzielnie odpowiedzialny za utrzymywanie w tajemnicy parametrów, dających dostęp do swojego profilu w portalu. Jakiekolwiek dobrowolne udostępnianie danych osobowych do publicznego użytku w sieci internet odbywa się na ich wyłączne ryzyko i może spowodować wykorzystanie tych danych w sposób niepożądany.

12. Naruszenia powyższego Regulaminu należy zgłaszać pod adresem: lapetpl@gmail.com

REKLAMY

W celu wyświetlania reklam w trakcie Twojej wizyty w naszej witrynie korzystamy z usług zewnętrznych firm reklamowych. Firmy te mogą wykorzystywać informacje (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) związane z Twoimi wizytami w tej oraz innych witrynach do wyświetlania reklam towarów i usług, które mogą Cię zainteresować.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz