Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Polityka prywatności

Polityka dotycząca prywatności i bezpieczeństwa

,,Ziemię pokrywa ogromna sieć komunikacyjna docierająca nawet w najdalsze jej zakątki... nic nie jest ważniejsze dla przyszłego dobrobytu niż sposób w jaki użyjemy kolosa nowoczesnej komunikacji. Używana niesamolubnie i dobrze może ona dać rezultaty przekraczające nasze teraźniejsze wyobrażenie''.
Bill W. , The AA Grapevine, Inc. , listopad 1960 r.

To jest polityka dotycząca prywatności (zwana dalej ,,polityką prywatności'') dla bloga Alkoholizm i reszta świata (zwaną dalej ,,Strona''). Niniejszy dokument wyznacza politykę dotyczącą zbierania, użytkowania i ujawniania pewnych informacji dotyczących Państwa i Państwa użytkowania Strony. Korzystanie przez Państwa z tej strony oznacza zrozumienie i akceptację warunków niniejszej Polityki Prywatności.
Cenimy prywatność i bezpieczeństwo użytkowników naszej Strony. W tym celu podejmujemy wysiłki ochrony Państwa osobistych informacji i bezpieczeństwa naszej Strony.

Współpraca
Strona jest otwarta dla chętnych chcących zamieścić swoje teksty.
Warunek jest jeden, temat wpisu - alkoholizm.

Informacje Osobiste
Z zasady nie prosimy ani nie zbieramy informacji osobistych osób odwiedzających naszą Stronę.

Bezpieczeństwo
Strona internetowa działa na serwerze zapewniającym odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Jednak z powodu otwartej natury Internetu nie możemy i nie gwarantujemy, że żadna z informacji przechowywanych na serwerach lub przekazywanych od i do jakiegokolwiek użytkownika Strony, nie zostanie udostępniona osobom nieupoważnionym. Korzystając z tej strony potwierdzają Państwo zrozumienie i zgodę na takie ryzyko.

Komentarze
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Wpisy
Pod każdym tekstem podajemy źródło, ponieważ zamieszczone tutaj teksty nie są naszego autorstwa, nie są naszą własnością i nie rościmy sobie żadnych do nich praw.
Jeżeli jest inaczej to jest to oznaczone.

Akceptacja niniejszej polityki
Korzystając z tej strony wyrażają Państwo akceptację naszej Polityki Prywatności. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na niniejszą Politykę Prywatności, prosimy nie używać tej Strony. Zachowujemy prawo, wedle naszego uznania, do wprowadzania zmian w niniejszej Polityce Prywatności w dowolnym terminie, bez konieczności informowania Państwa. W związku z tym użytkownicy Strony powinni od czasu do czasu przeglądać niniejszą Politykę Prywatności w celu zapoznania się ze zmianami. Kontynuacja korzystania z naszej Strony po wprowadzeniu zmian oznacza, że akceptują Państwo te modyfikacje.

Pytania należy kierować na adres:
lapetpl@gmail.com