Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Felicjańska: Jestem uzależniona od alkoholuIlona Felicjańska (36 l.) w końcu zdecydowała się na publiczne wyznanie. W jednym z porannych programów przyznała, że od lat jest uzależniona od alkoholu.

Okazuje się, że wydarzenia, które miały miejsce pod koniec lutego, nie były przypadkiem. Ilona Felicjańska, była modelka i prezes fundacji "Niezapominajka", od lat walczy z uzależnieniem od alkoholu.

"Jestem osobą nieuleczalnie chorą. Od lat zmagam się z problemem alkoholowym. Chcę się leczyć, ale pragnę również pomagać innym kobietom" - wyznała w programie "Dzień dobry tvn".

Celebrytka piła, najczęściej ukradkiem, by poczuć się lepiej, "marzyła, by po całym, ciężkim dniu szybko położyć dzieci i móc się wreszcie napić".

Nie lubi słowa "alkoholik". Wypadek, który zdarzył się 23 lutego, był skutkiem nawarstwienia się problemów, nadmiaru pracy, napięcia, emocji.

Felicjańska pierwszą terapię przeszła już siedem lat temu. Niestety, nie udało jej się uwolnić od nałogu. Pięć lat nie piła, problemy sprawiły, że ponownie zajrzała do kieliszka.

źródło: pomponik.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz