Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Pogodzić się z samym sobą 15 kroków do duchowego uzdrowienia - Hermes Kathryn J.Kup teraz

Pogodzić się z samym sobą – to książka dla każdego, kto tęskni za uzdrowieniem swego ducha i uporządkowaniem swego życia. Pustka, załamanie, niespełnienie, samotność, bolesne wspomnienia, stres, choroba, trudności finansowe, brak zgody i porozumienia w rodzinie, kryzysy wiary, trudności w relacjach międzyludzkich i wiele innych problemów – któż się z nimi nie zmaga? Siostra Kathryn J. Hermes ze Zgromadzenia Córek Świętego Pawła, autorka książek na temat depresji, modlitwy i duchowości w swojej pięknej książce prowadzi czytelnika krok po kroku, z wielką dyskrecją, kompetencją i delikatnością, do poznania samego siebie, pogodzenia się z sobą i uzdrowienia duchowego, aby móc z odwagą, spokojem i pogodą ducha stawiać czoło swojej codzienności.

„Każdy z nas przechodzi w życiu przez trudne dni, miesiące, czy nawet lata – pisze autorka. – Nie muszą one być tak dramatyczne jak kara więzienia czy śmierć kochanej osoby. Mogą być tak zadziwiająco proste jak utrata kontaktu ze swoim własnym sercem wskutek przepracowania lub nadmiernego stresu. […] Dzięki pogodzeniu się ze swoją własną historią, osobowością, życiową sytuacją, ranami i rzeczywistością, która nas otacza, stajemy się zdolni do pogodzenia się z Bogiem”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz