Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Stokrotka i demony Krasnodębski Jan PawełKup teraz

Kolejna książka Jana Pawła Krasnodębskiego jest kontynuacją wcześniejszej jego powieści pt. "Stokrotka". Tytułowa bohaterka pojawia się po kilkunastu latach jako terapeutka w ośrodku zwalczania uzależnień. Była narkomanka, a teraz psycholog, ma pod opieką grupę osób, które zmagają się ze swoją pokręconą psychiką i różnego typu nałogami. Każda z tych osób ma za sobą dramatyczne przeżycia i każda winny sposób podchodzi do terapii. Gdy jedna z nich demaskuje dawne grzechy Stokrotki i kwestionuje jej wiarygodność jako terapeutki, demony przeszłości powracają. Uruchamia to ciąg zdarzeń, które burzą całe dotychczasowe życie bohaterki powieści.

"Gdy dowiedziałam że ta ksiązka jest kontynuacją "Stokrotki" pomyślałam sobie że pewnie jest kiepska... ale jednak skusiłam sie aby ją przeczytac i nie żałuję... Książka wciąga z każdą stroną coraz bardziej... Wszystko jest opisane w taki sposób że trafia to do człowieka i zostawia po sobie ślad... Polecam !"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz