Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Kobiety, które kochają za bardzo Robin Norwood
Kup teraz

Kobiety, które kochają za bardzo to doskonały poradnik dla kobiet zaangażowanych w destrukcyjne uczucia do niedojrzałych emocjonalnie mężczyzn. Robin Norwood analizuje przyczyny, które skłaniają kobiety do wchodzenia w takie toksyczne związki. Z tej książki czytelnik dowie się, dlaczego kobiety kochają za bardzo, dlaczego podporządkowują niewłaściwym mężczyznom całe swoje życie, jak rozpoznać chore związki, których korzenie tkwią zwykle w dzieciństwie. Autorka także uczy, jak zwyciężyć w walce z uzależnieniem od rujnującego życie uczucia, ocalić własną osobowość, odzyskać godność i poczucie własnej wartości i stworzyć dojrzały i satysfakcjonujący związek.


"Naprawdę bardzo gorąco polecam tę książkę. Wpadła mi w ręce całkiem przypadkiem, ale nie żałuję, że ją przeczytałam. Jest to książka, z której wiele możemy się dowiedzieć nawet o nas samych, z niej możemy też uzyskać wiele odpowiedzi na nurtujące nas pytania, które tak naprawdę boimy się zadać na głos. Kupcie ją drogie panie, a na pewno nie pożałujecie. Jeszcze raz gorąco polecam."

"Historie o kobietach, które kochają za bardzo niedojrzałych mężczyzn. Pisze tam również jak wyjść z tej "choroby". Gorąco polecam, jeśli czujesz, że twoje zachowania względem mężczyzn są co najmniej dziwne..."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz