Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Kobieta bez winy i wstydu Wojciech EichelbergerKup teraz


Bestseller roku 1997. Nominacja do Nagrody Literackiej Nike '98. W czym leży istota kobiecości? Co naprawdę wydarzyło się pod rajskim drzewem? Kto i dlaczego podkładał ogień pod stosy, na których palono czarownice? Oto zaledwie kilka spośród zagadnień poruszanych w książce poświęconej odsłanianiu mitów i stereotypów kobiecości, którymi przesiąknięty jest nasz, zdominowany przez mężczyzn, świat. Autor, jeden z najwybitniejszych polskich psychoterapeutów, był przez lata gospodarzem znanego, telewizyjnego programu Okna.

"Wspaniała pozycja o tym czego pragnę, a czego nie potrafiłam nazwać, o tym co staram się zrobić, ale dookoła jestem postrzegana jako "specyficzna kobieta" bo nazywam po imieniu swe potrzeby, emocje, bo wyrażam niechęć do tego co mi się nie podoba, czego nie akceptuję? Obłuda i zakłamanie jest tak wrośniete w społeczeństwo, w świadomość, że zatracamy się w stereotypach lękając własnej tożsamości. Do odważnych świat należy!"

"Moim zdaniem te książkę powinna przeczytać każda kobieta. Jest wspaniała i daje zupełnie inne spojrzenie na pewne sprawy. Kobiety, które maja problemy ze swoja seksualnością, wartością czy akceptacja siebie powinny mieć ja na swojej półce. Także panowie aby mogli lepiej kobiety zrozumieć. Ale panom polecam też "zdradzony przez ojca"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz