Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Czysty i trzeźwy
znany także jako Clean and Sober i Niespotykanie trzeźwy człowiek
Szukam tego filmu

Uzależniony od narkotyków menadżer (Michael Keaton) trafia na odwyk, gdzie poznaje bratnią duszę (Morgan Freeman). To dla niego szansa na nowe życie.

Daryl Poynter (Michael Keaton) to 34-letni menadżer z sukcesem zajmujący się handlem nieruchomościami. Jego największym problemem jest uzależnienie od narkotyków. Pewnego ranka budzi się u boku martwej kobiety, poznanej przez niego poprzedniej nocy, która najprawdopodobniej przedawkowała kokainę. Jakby tego było mało, okazuje się także, że na jego koncie brakuje znacznej sumy pieniędzy. Przerażony tymi wydarzeniami postanawia zerwać z nałogiem. W ośrodku odwykowym poznaje Craiga (Morgan Freeman), byłego narkomana, który aktualnie pracuje z uzależnionymi. Daryl trafił do ośrodka, by uniknąć kontaktu z policją, ale dzięki Craigowi zaczyna rozumieć, że naprawdę potrzebuje fachowej pomocy. Poruszający dramat o zmaganiach z narkotykowym uzależnieniem. Jego twórcą jest czterokrotnie nominowany do Emmy Glenn Gordon Caron (seriale Na wariackich papierach i Medium, Mąż idealny). Muzykę skomponował laureat wielu prestiżowych nagród, w tym Oscara i Złotego Globu, Gabriel Yared (Angielski pacjent, Wzgórze nadziei, Utalentowany pan Ripley). W rolach głównych występują Michael Keaton (Sok z żuka, Batman, W akcie desperacji, film TV Na żywo z Bagdadu – nominacja do Złotego Globu), uhonorowany za swoją kreację Nagrodą Stowarzyszenia Amerykańskich Krytyków oraz zdobywca Oscara Morgan Freeman (Wożąc panią Daisy, Skazani na Shawshank, Za wszelką cenę, Invictus).

dodajdo.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz