Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Serial "Głęboka Woda" nominowany do Golden Nyph Awards

Emitowany między grudniem a lutym w telewizyjnej "dwójce" serial "Głęboka Woda" został nominowany do Golden Nyph Awards na tegorocznym 52. Festiwalu Produkcji Telewizyjnych w Monte Carlo - podaje portal wroclaw.pl. Powalczy o statuetki w trzech kategoriach.

Serial ma więc szanse na nagrodę dla najlepszego miniserialu, aktora (Marcin Dorociński) i aktorki (Katarzyna Maciąg). To jedyne w tym roku nominacje dla polskiej produkcji.

Akcja "Głębokiej wody" rozgrywa się w ośrodku pomocy społecznej. Akcja zaczyna się, gdy pojawia się w nim nowy dyrektor - Wiktor Okulicki. Ma 40 lat, jest rozwodnikiem, członkiem klubu Anonimowych Alkoholików, ojcem, który nie może znaleźć czasu dla dzieci. W opiece społecznej pracuje od 17 lat. Dopracował się nawracających migren, podwyższonego ciśnienia i bezsenności. Pierwszego dnia pracy dowiaduje się, że wypowiedzenie składa znakomita młoda pracownica Mika.

Zdjęcia do serialu według pomysłu Magdaleny Łazarkiewicz zostały w całości zrealizowane we Wrocławiu, skąd pochodzi też producent wykonawczy.Serial jest efektem konkursu ogłoszonego przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich - instytucję powołaną cztery lata temu przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, która sfinansowała część produkcji. Powstał też przy wsparciu wrocławskiego magistratu i urzędu marszałkowskiego.

Czytaj więcej o serialu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz