Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol Allen Carr
Kup teraz

Allen Carr adresuje swoją książkę do wszystkich, którzy czują, że przekroczyli już bezpieczną granicę i szczerze chcą zerwać z nałogiem, który podstępnie wkradł się w ich życie, niszczy je i nie pozwala się nim cieszyć. Jak nikt inny dotąd – Allen Carr - wyjaśnia szczegółowo, dlaczego ludzie piją i jak można się wydostać z tego, co nazywa alkoholową pułapką.„Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol” Allena Carra to krok milowy w naszym pojmowaniu problemu alkoholizmu, dotykającego coraz częściej nie tylko osoby z marginesu społecznego, lecz także twórców, ludzi biznesu, lekarzy czy gospodynie domowe. Allen Carr w „Prostej metodzie jak skutecznie kontrolować alkohol” koncentruje się na prawdziwych powodach, dla których sięgamy po kolejny kieliszek, obalając tym samym mity kreowane przez współczesny świat m.in. o alkoholu, jako atrybucie życia towarzyskiego i synonimie udanej zabawy. Autor udowadnia, że wystarczy wyzbyć się złudzeń co do rzekomego pozytywnego działania alkoholu i wpajanych nam od dzieciństwa wzorców zachowań, a przestaniemy być niewolnikami drinka.

„Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol” rozszyfrowuje mechanizm tzw. ‘pułapki alkoholowej’ i pokazuje dlaczego, mimo świadomości nadużywania alkoholu, tkwimy w nałogu.

Allen Carr, twórca unikalnej metody rzucania palenia Easyway, odkrył, że jego metoda jest równie skuteczną pomocą przy wychodzeniu z każdego nałogu, którego natura jest głównie mentalna. Jego poradnik „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie”, przetłumaczony na ponad 20 języków, sprzedał się już w ponad 11 milionach egzemplarzy na całym świecie i nieprzerwanie króluje na światowych listach bestsellerów. Osoby na całym świecie, które rzuciły palenie wyłącznie po przeczytaniu książki deklarują, że są szczęśliwe, że wreszcie i na zawsze odzyskały wolność

3 komentarze:

  1. Kochani jeśli macie problem z paleniem to naprawdę polecam książkę A. Carr'a *Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie* - mnie pomogła - już 8 miesiąc się zaczyna odkąd nie palę :) Warto się też wspomóc się czytaniem artykułów, informacji na temat długotrwałych skutków palenia np. na http://tojefura.com oraz skorzystać z warsztatów psychologicznych w grupie - one mi pomogły. Jestem wolna od tego paskudztwa i zdrowotnie, i finansowo - i Wam tego życzę. Pozdrawiam. Suz

    OdpowiedzUsuń
  2. No Ja za dwa miesiące będę obchodził trzecią już rocznicę bez papierosa, i nie mogę pojąć dla czego ludzie nawet nie chcą spróbować przeczytać tej książki przecież nic nie tracą przez to, a mogą jedynie zyskać! Polecam w 100% bo warto!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. 7 miesięcy nie pale po tej książce, a czytałem ją ....pół roku :)))

    OdpowiedzUsuń