Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Narodziny gwiazdy / Star Is BornEsther Hoffman (Barbra Streisand) jest młodą, początkującą piosenkarką. Poznaje Johna Normana (Kris Kristofferson), uznanego gwiazdora muzyki rockowej, który przeżywa poważny kryzys swej kariery. Znajomość przekształca się w przyjaźń, aż w końcu Esther i John zostają kochankami.
Mężczyzna przekonany jest o wielkim talencie wokalnym dziewczyny. Pod jej wpływem rzuca alkohol i powściąga swoje awanturnicze zapędy. Pomaga Esther w pracy nad nowym repertuarem, wierząc, że osiągnie sukces. Występ Esther na koncercie dobroczynnym zwieńczony zostaje tryumfem. Publiczność zachwycona jest śpiewem wokalistki.
Esther i John postanawiają wziąć ślub. Wkrótce potem piosenkarka wyrusza na swoje pierwsze tournee, które przynosi jej sławę. John usiłuje w tym czasie odbudować swoją pozycję na rynku muzycznym, ale jego nowe piosenki nie cieszą się uznaniem. Przebrzmiała gwiazda topi swe frustracje w strumieniach alkoholu, wywołuje skandale i awantury, upokarza swoją młodą żonę.
Esther, w imię miłości do męża, postanawia zrobić wszystko, aby odbudować ich relacje...

Link do filmu pisz: lapetekpl @ gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz