Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Co na dziś jest celem w moim życiu

Krok Pierwszy:
"Przyznaliśmy, że jesteśmy bezsilni wobec alkoholu, ze przestaliśmy kierować własnym życiem"

Tradycja Pierwsza:
"Nasze wspólne dobro powinno być najważniejsze, wyzdrowienie każdego z nas zależy bowiem od jedności Anonimowych Alkoholików"

,,Zaczynamy rozumieć że tylko bezwarunkowa kapitulacja umożliwia nam podjęcie pierwszych kroków w kierunku wyzwolenia i odzyskania sił.

Przyznanie się do bezsilności okazuje się w rezultacie solidnym fundamentem , na którym można budować szczęśliwe i wartościowe życie.”
Dwanaście Kroków i Dwanaście Tradycji Str.23

- Czy bezwarunkowa kapitulacja wobec alkoholu, była - jest moim największym zwycięstwem w życiu? Czy oby nie poprzestałem na etapie budowy fundamentu nowego trzeźwego życia (tylko kapitulacji a może aż)?

A może nadal prowadzę walki i batalie (z kimkolwiek i czymkolwiek) celem szukania własnych dróg i półśrodków na …….,,Trzeźwość”?

- Co na dziś jest celem w moim życiu ,,Ciągłe Trzeźwienie” czy jak jest napisane w Anonimowych Alkoholikach-,, UZDROWIENIE Z ALKOHOLIZMU”?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz