Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

XX Spotkania Trzeźwościowe-Licheń

Jak co roku na wielki „Mityng pod gwiazdami" z kraju i zagranicy przyjadą tysiące osób. Ci, którym udało się wygrać z nałogiem będą dawać świadectwo – dziękować Bogu za pomoc i siłę oraz prosić o dalsze wsparcie; inni, dopiero szukający motywacji do walki przybędą, aby na własne oczy przekonać się, że życie bez alkoholu, narkotyków czy obżarstwa jest możliwe.

Anonimowi alkoholicy, narkomani, palacze, hazardziści, erotomani, żarłocy, ich krewni i przyjaciele przybędą do Sanktuarium już w piątek, 27 lipca. Wtedy też o godz. 19.00 w Kaplicy Trójcy Świętej w bazylice dolnej rozpocznie się pierwszy mityng AA.

Najważniejszym dniem będzie sobota – o godz. 10.00 odbędzie się Droga Krzyżowa na placu przy nowej dzwonnicy, a o godz. 11.30 na placu koronacyjnym przy kościele św. Doroty uroczyste rozpoczęcie XIX Ogólnopolskich Spotkań Trzeźwościowych. Tam też o godz. 12.00 będzie krótka katecheza a zaraz po niej spotkanie przy muzyce. O godz. 14.30 w nawie głównej bazyliki odbędzie się Msza Święta za zmarłych ze środowisk trzeźwościowych, a o godz. 17.00 rozpoczęcie mityngów. Następnym punktem spotkań będzie Msza Święta o godz. 19.00 w nawie głównej bazyliki, a zaraz po niej Apel Maryjny. Następnie ciąg dalszy wszystkich mityngów.
kontakt: tel.: (063) 270 81 32

 Termin: 28.07 - 29.07.2012

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz