Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Zlot Radości Regionu AA „G A L I C J A”,


SZANOWNI PRZYJACIELE


W sierpniu 2011 piękne miasto PRZEMYŚL serdecznie powita wszystkich chętnych na Zlocie Radości Regionu AA „G A L I C J A”, połączonym ze
Zlotem Radości Intergrupy „KRESY”.
Obok przewidywanych mitingów, paneli dyskusyjnych i spotkań z profesjonalistami pragniemy dostarczyć przybyłym członkom Wspólnoty, jak i ich rodzinom wielu niezapomnianych przeżyć.
Tak jak przed laty Przemyśl, tak teraz Wspólnota AA jest naszą twierdzą ,która chroni Naszą trzeźwość, daje nam bezpieczeństwo i pozwala cieszyć się nowym, lepszym życiem.
Pragniemy żeby tak było również podczas Zlotu Radości.
W poczuciu odpowiedzialności zdajemy sobie sprawę że realizacja tych planów zależy nie tylko od dobrych chęci i zaangażowania organizatorów.
Dlatego też zwracamy się już dzisiaj z apelem do Grup AA biorących udział w spotkaniach Intergrupy „Kresy”, aby w myśl jedności wyrażonej w I tradycji i w zgodzie z tak ważną dla niezależności naszej Wspólnoty tradycją VII wsparły Zlot Radości-Przemyśl 2011 symbolicznym datkiem do Naszego, wspólnego przecież – aowskiego kapelusza.

Dziękując z góry wszystkim ofiarodawcom wierzymy,
że ZLOT RADOŚCI po raz kolejny stanie się Wielkim Świętem całej Wspólnoty.


Pogody Ducha
Życzą Organizatorzy.Kontakt :
Irekaa maupa onet.eu

pobierz: oryginał

pobierz: prezentacje

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz