Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Moja żona jest alkoholiczką i narkomanką


Amerykański aktor Daniel Baldwin złożył pozew o rozwód. Gwiazdor twierdzi, że jego żona Joanne jest alkoholiczką i narkomanką.

Członek słynnego aktorskiego klanu Baldwinów i była modelka są małżeństwem od czterech lat i mają razem dwoje dzieci. Para poznała się w 2007 roku, kiedy Joanne pracowała jako kucharka w ośrodku odwykowym, gdzie aktor leczył się z uzależnienia od alkoholu.

Doniesienia o tym, że Baldwin postanowił się rozwieść, nadeszły dzień po tym, jak sąd wystosował do żony aktora zakaz zbliżania się do niego.

"Przez wzgląd na ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w naszym domu oraz dla bezpieczeństwa mojego i moich dzieci, zdecydowałem się na rozwód" - wyjaśnił 50-letni aktor. "Ja też miałem w przeszłości problemy z narkotykami i alkoholem, dlatego doskonale wiem w jak ciężkiej sytuacji jest teraz Joanne" - dodał.

Sędzia, który wydał zakaz zbliżania się żony do aktora, przekazał mu także tymczasowo wyłączne prawo do opieki nad ich dziećmi: 3-letnią Avis i niespełna 2-letnią Finley. Daniel Baldwin, brat Aleca, Williama i Stephena, ma także troje dzieci z poprzednich związków: 27-letnią Kahleę, 20-letnią Alexandrę i 15-letniego Atticusa.

PAP

dodajdo.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz