Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Bóg zjawia się incognito - Laurent GounelleKup teraz

Ciekawa powieść i zarazem poradnik psychologiczny o tym, jak uwierzyć w siebie i otrzymywać, czego potrzebujemy. Alan, młody Amerykanin z Paryża, od zawsze doznaje niepowodzeń. Gdy postanawia zabią się, skacząc z wieży Eiffel'a, staje przed nim tajemniczy mężczyzna i proponuje mu... "układ życia". Nauczy go jak pokierować swym losem pod warunkiem, że Alan wypełni wszystkie jego polecenia. Bohater zgadza się. Zadania są jednak coraz trudniejsze, wręcz niewykonalne. Ale czy na pewno? Zaskakująca fabuła, wiele cennych rad.

Pomimo tytułu, książka ta nie jest o Bogu, ani nawet o religijności.
Książka ma charakter powieści o rozwoju osobistym, to książka z pozytywnym przesłaniem. Autor pokazuje, że można przezwyciężyć własne słabości i przede wszystkim zmienić nastawienie do życia.

Laurent Gounelle, wybitny specjalista w dziedzinie rozwoju osobowości, w książce „Bóg zjawia się incognito” pokazuje nam, że tak naprawdę o tym, jacy jesteśmy, decydujemy my sami. W człowieku drzemie olbrzymi potencjał, którym należy tylko właściwie pokierować. Trzeba wziąć życie we własne ręce i wykorzystać to, co przed nami postawi los. Na pewno nie jest to proste w tym naszym zwariowanym świecie, ale czy on kiedykolwiek był inny?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz