Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Gołębiewski wrócił do alkoholu?


Czy ostatnie kłopoty w małżeństwie 54-letniego Henryka Gołębiewskiego są spowodowane tym, że aktor znowu zaczął zaglądać do kieliszka? On sam twierdzi, że to plotki zazdrośników...

Ostatnio pisaliśmy, że trzyletnie małżeństwo Henryka Gołębiewskiego zaczyna chwiać się w posadach. W domu pary coraz częściej dochodzi do awantur, dwukrotnie konieczna była nawet interwencja policji.

Jak donosi tygodnik "Świat & Ludzie", w artystycznym świecie ostatnio mówi się, że pan Henryk znowu zaczął pić. Nie jest tajemnicą, że przez wiele lat aktor zmagał się z problemem alkoholowym. Niektórzy twierdzą, że nałóg znowu go pokonuje.

"Plotki rozsiewają zazdrośnicy. Nie piję nałogowo. Czasami sobie coś wypiję okazjonalnie, ale nie wpadam w ciągi. Gdybym teraz zaprzepaścił swoją szansę, byłbym najgłupszym człowiekiem na świecie. Mam rodzinę, małą córeczkę, pracę, zdrowie..." - zapewnia Gołębiewski w rozmowie z magazynem.

Rzeczywiście, niedawno aktor otrzymał nowe życie - wygrał walkę z rakiem, a zaledwie kilka miesięcy później urodziła mu się córeczka. Mamy nadzieję, że problemy w jego związku są tylko przejściowe.

źródło: Pomponik.pl

dodajdo.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz