Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.

Dlczego jestem w AA?

Grupa AA KROKUS spotykająca się w salce przy Parafii Opatrzności Bożej, Nowe Oratorium Rzeszów ul. W. Świadka 5a os. Nowe Miasto zaprasza na mityng otwarty którego tematem będzie: “Dlaczego jestem w AA ”

Spotkanie otwarte dla wszystkich odbędzie się 06.04.2016 r.(środa) godz. 18:30

 Alkoholizm to choroba duszy i ciała, lecz z tą chorobą można żyć, można tę chorobę zatrzymać.Pod jednym warunkiem, aby nigdy nie sięgnąć po alkohol. Po to służą te spotkania na grupie AA.

Grupa AA KROKUS spotyka się w każdą środę o 18:30.
Dla tych, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej o chorobie alkoholowej, pierwsza środa miesiąca jest mitingiem otwartym, w którym mogą uczestniczyć osoby współuzależnione, jak i ci, którzy chcą się dowiedzieć, jak pomóc innym.

 Mottem grupy są słowa: "Darmo otrzymałeś, darmo daj". To znaczy, że jak ktoś poprosi o pomoc i przyjdzie na grupę, daj mu to, co ty na początku otrzymałeś, tj. ciepło, miłość, dziel się swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją. Tak to trwa do dzisiaj. Każdy, kto chce i pragnie nie pić alkoholu, miejsce jego jest we Wspólnocie AA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz